top of page

Науково-дослідна діяльність

Консорціум має власну модель формування науково-дослідної діяльності всіх колективів Консорціуму, яка чітко визначає наукову стратегію колективу, виконання наукових завдань його виробничих підрозділів. Результатом проведення науково-дослідної роботи учасниками Консорціуму є формування  вагомого наукового доробку на основі консолідації наукових установ Національної академії наук України, Національної академій аграрних наук та учасників консорціуму. За три роки діяльності Консорціуму буди проведені 4 спільні міжнародні науково-технічні та науково-практичні конференції, виїзні засідання, семінари, дні поля, створені нові курси навчальних дисциплін, створені авторські колективи з написання монографій, навчальних підручників, посібників. Сотні фахових статей, підручників, монографій  написані в співавторстві викладачів університету і науковців інститутів – засновників проведено чисельні лекції та наукові консультації. Окрім того, більше 500 дипломних робіт, проектів, магістерських дисертацій були виконані випускниками університету на базі структурних підрозділів НААН України та Консорціуму.
наук напрями.png

       За 5 років в співавторстві викладачів Вінницького національного аграрного університету і науковців інститутів Біоенергетичних культур та цукрових буряків і Продовольчих ресурсів НААН України – засновників консорціуму, було видано 31 навчальних підручників, 58 монографій, опубліковано 418 фахових статей, з них 74 у БД Scopus. Захищено 44 кандидатських і 21 докторська дисертації, як результат проведення спільних наукових досліджень.

            За  роки роботи Консорціуму ми можемо впевнено сказати, що це дієвий інноваційний механізм, який дозволив однозначно вирішити проблеми  забезпечення наукоємними сучасними знаннями, отримання баз практики та забезпечення професійного зростання викладачів університету. Більше 300 викладачів пройшли підвищення кваліфікації у науково-виробничих підрозділах Консорціуму. В результаті рівень цитування наукових статей викладачів виріс у рази і в середньому складає 5, отриманні вагомі наукові результати, що стали підставою отриманні держаної тематики та численних госпрозрахункових науково-дослідних робіт. Свідченням високої результативності проведення наукового стажування є використання пропозицій науково-педагогічних працівників у науково-виробничій діяльності підприємств і організацій, на базі яких проходило підвищення кваліфікації. У звітному році Консорціум отримав від структурних підрозділів 96 довідок про впровадження результатів наукового стажування викладачів Вінницького національного аграрного університету.

          

Слайд1.JPG

       За 5 років в співавторстві викладачів Вінницького національного аграрного університету і науковців інститутів Біоенергетичних культур та цукрових буряків і Продовольчих ресурсів НААН України – засновників консорціуму, було видано 31 навчальних підручників, 58 монографій, опубліковано 418 фахових статей, з них 74 у БД Scopus. Захищено 44 кандидатських і 21 докторська дисертації, як результат проведення спільних наукових досліджень.

           

  За  роки роботи Консорціуму ми можемо впевнено сказати, що це дієвий інноваційний механізм, який дозволив однозначно вирішити проблеми  забезпечення наукоємними сучасними знаннями, отримання баз практики та забезпечення професійного зростання викладачів університету. Більше 300 викладачів пройшли підвищення кваліфікації у науково-виробничих підрозділах Консорціуму. В результаті рівень цитування наукових статей викладачів виріс у рази і в середньому складає 5, отриманні вагомі наукові результати, що стали підставою отриманні держаної тематики та численних госпрозрахункових науково-дослідних робіт. 

        

Слайд2.JPG

       Свідченням високої результативності проведення наукового стажування є використання пропозицій науково-педагогічних працівників у науково-виробничій діяльності підприємств і організацій, на базі яких проходило підвищення кваліфікації. У звітному році Консорціум отримав від структурних підрозділів 96 довідок про впровадження результатів наукового стажування викладачів Вінницького національного аграрного університету. Сьогодні науковцями Консорціуму виконуються спільні науково-дослідні проекти на суму 1 млн. 800 тис гривень

          Підтримка молодіжної аграрної науки різних регіонів України в Консорціумі базується на створенні умов для плідній співпраці Рад молодих науковців, студентів та аспірантів   університетів та наукових інститутів НААН України, проведені спільних наукових досліджень з використання наукового обладнання Консорціуму, впровадження результатів на дослідно-селекційних станціях. 

     У Консорціумі започатковані нові сучасні інноваційні форми організації роботи молодих науковців, міжнародних науково-дискусійних майданчиків, тематичних модерацій,  круглих столів, майстер класів дозволила студентам, аспірантам, молодим науковцям ділились на різних мовах світу своїми думками та представляли наукові проекти щодо проблем інноваційного розвитку аграрного виробництва, екологічної, продовольчої та енергетичної безпеки України та світу. Призовий фонд конкурсу наукових робіт склав – 100 000 гривень.

         Міжнародний молодіжний аграрний форум щорічно приймає більше 200 учасників з різних країн світу. У 2017 році відбувся форум в якому взяли участь 374 учасники з 12 країн світу, які представили свої наукові розробки і стартапи. Всеукраїнська виставка  робіт наукової творчості студентів є можливістю для кожного майбутнього науковця оцінити свої можливості і проявити свої технічні здібності.

bottom of page