Всеукраїнський науково-навчальний консорціум
Ukrainian scientific-educational consortium
Ми готуємо
майбутню еліту
аграрної галузі!
Система підготовки фахівців
Сьогодні Консорціум функціонує як потужний освітньо-науковий центр. Наскрізна підготовка фахівців за багаторівневою системою: ліцеїст – кваліфікований робітник – фахівець фахової перед вищої освіти – молодший бакалавр – бакалавр – спеціаліст – магістр – доктор філософії – доктор наук проводиться у Центрі підготовки сучасних робітничих професій, 6 коледжах, 6 факультетах, 3 аспірантурах та докторантурах Консорціуму, 12 вчених спеціалізованих радах по захисту дисертацій.
Всеукраїнський науково-навчальний консорціум є кузнею кадрів 8000 студентів для галузей рослинництва, садівництва, овочівництва, тваринництва, аквакультури, машинобудівної, лісової, харчової та переробної галузей України. Близько 6000 студентів здобувають фахову підготовку з бухгалтерських, економічних, правових спеціальностей, державного управління, управління фермерськими господарствами, маркетингу, логістики та міжнародної діяльності.
Діяльність Консорціуму стала прикладом інноваційного розвитку не лише для інших навчальних закладів України, але і заклала базис для законодавчого закріплення даної організаційної форми кооперації наукових установ в положення нового Закону України “Про вищу освіту”.
Програми підготовки студентів в Консорціумі максимально наближенні до вимог роботодавців, науковців і відповідають міжнародним освітнім стандартам, включають 30% теоретичного навчання, решта практична підготовка і 30% наукове стажування. За 5 років більше 28000 студентів пройшли практику за кордоном, в науково-дослідних господарствах та селекційних станціях Консорціуму, більше 2000 студентів отримали сертифікати про вивчення навчальних дисциплін професійного блоку підготовки англійською мовою . Сьогодні 278 аспірантів проводять свої дослідження на наукових базах Консорціуму. Окрім того, 512 дипломних робіт, проектів, магістерських дисертації були виконані випускниками університету на базі структурних підрозділів НААН України та Консорціуму.
Отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності Консорціумом щодо підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств загальним ліцензійним обсягом 1800 осіб на рік стало ще одним переломним фактом визнання Консорціуму як повноправного учасника науково-освітнього простору, що відбулось в історії України вперше. 26 докторів наук, 48 кандидатів наук наукових інститутів Консорціуму провели більше 1000 лекції та наукових консультацій .