top of page

Практична підготовка студентів в Консорціумі  є ще однією перевагою такого об’єднання навчальних і наукових установ, в структурних підрозділах, якого студенти не гості, а активні учасники наукових досліджень, селекційної роботи, науково-дослідного виробництва. Концепція інтегрованої освіти передбачає одночасне просторове і часове поєднання навчання у навчальному закладі, стажування на підприємствах та науково-дослідну роботу в дослідних господарствах. Згідно з даним принципом навчання створені навчальні студентські фермерські господарства та студентські навчальні особисті господарства, як реальні моделі розвитку основних організаційно-економічних формувань АПК України.

 

Сьогодні це вже повноправний Пілотний проект Консорціуму, який підтримується Міністерством освіти і науки України. Особливістю проекту є те, що для студенти з представників різних факультетів, розробляють власні бізнес-проекти з вирощування сільськогосподарських культур, овочів, фруктів, ягід, бджільництва, рибництва, тощо. Основними вимогами до проектів є: використання сучасних наукоємних технологій, вітчизняного насіння, методів органічного землеробства, ефективного використання техніки і обладнання та забезпечення рентабельності не менше 30%. Університетом виділяється з власного фонду земля, теплиці, пасіка, озера, садки, засоби механізації інші матеріали для забезпечення студентських проектів. Розроблена система внутрішніх розрахунків, отримання та розподілу прибутків.

 

Пілотний проект дозволяє студентам, ще на етапі навчання, набути власний досвід роботи в умовах реального виробництва відпрацювати власні моделі професійного розвитку. В 2018 році з 210 проектів відібрано 27, які будуть реалізовані на площі 540 га НДГ «Агрономічне».

Навчальні фермерські.jpg
Навчальні фермерські.jpg
Слайд1.JPG
bottom of page