Всеукраїнський науково-навчальний консорціум
Ukrainian scientific-educational consortium
Ми готуємо
майбутню еліту
аграрної галузі!
Засновники Консорціуму
Інноваційний динамічний розвиток агропромислового виробництва України, забезпечення енергетичної та продовольчої безпеки нації можуть бути забезпечені тільки при наявності високопрофесійних кадрів нової формації, озброєних надсучасними фаховими наукоємними знаннями, спроможних застосовувати їх на практиці, знаходити найкоротші шляхи для вирішення складних виробничих питань, приймати оптимальні управлінські рішення, впроваджувати новітні технології. Саме таких фахівців ми готуємо в консорціумі, гарантами їх майбутніх професійних перемог є всесвітньовідомі вчені, викладачі новатори, керівники аграрного бізнесу.
КАЛЕТНІК Григорій Миколайович
Президент консорціуму, доктор економічних наук, професор,академік НААН України
ІНСТИТУТ БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ КУЛЬТУР І ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ НААН УКРАЇНИ
Провідний науковий центр в галузі біоенергетичних культур і буряківництва України, пріоритетними напрямами наукової діяльності є: науково-технологічне забезпечення галузі буряківництва України та підготовка наукових кадрів; розробка генетичних, біотехнологічних та фізіолого-біохімічних методів створення нових вихідних матеріалів для селекції цукрових буряків на гетерозис; створення конкурентоспроможних, високопродуктивних, стійких до комплексу несприятливих факторів зовнішнього середовища гібридів цукрових буряків; розробка принципово нових ресурсо- і енергозберігаючих технологічних процесів та технологій вирощування і збирання цукрових буряків та їх насінників, адаптованих до ґрунтово-кліматичних зон бурякосіяння; наукове обґрунтування побудови бурякових сівозмін у нових умовах господарювання та земельних відносин; розробка та впровадження у виробництво технологій вирощування і переробляння фітоенергетичних культур (міскантусу, свічграсу, цукрового сорго, цукрових та кормових буряків та ін.) для виробництва різних видів біопалива: рідкого (біоетанол, біобутанол), газоподібного (метан, синтезгаз) та твердого (паливні гранули, брикети, щепа)
РОЇК Микола Володимирович
Директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків, перший віце-президент консорціуму
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Найпрестижніший в Україні багатопрофільний ВНЗ, освіту в якому здобувають близько 14 тисяч студентів. Його потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати кваліфікованих робітників з 10 спеціальностей; молодших спеціалістів з 19 напрямків; бакалаврів з 21 напряму; спеціалістів з 13 спеціальностей; магістрів з 19 спеціальностей; докторів філософії з 8 спеціальностей та докторів наук з 2 наукових спеціальностей. На сьогодні структура університету включає: 6 факультетів; 33 кафедри (в т. ч. 25 випускових), аспірантуру та докторантуру, 7 коледжів, ботанічний сад «Поділля», науково-дослідне господарство «Агрономічне». Університет має потужну матеріально-технічну базу, розміщену у 12 власних навчальних корпусах, аудиторний фонд становить більше 100 тис. кв.м. бібліотеки, читальні зали, їдальні та буфети, наукові лабораторії, зони вільного Wi-Fi та сучасні комп'ютерні класи, центри дозвілля студентів і спортивні зали та майданчики, сучасні гуртожитки та місця відпочинку - створюють комфортні умови для навчання і дозвілля студентської молоді.
МАЗУР Віктор Анатолійович
Ректор Вінницького національного аграрного університету, віце-президент консорціуму
ІНСТИТУТ ПРОДОВОЛЬЧИХ РЕСУРСІВ НААН УКРАЇНИ
Здійснює наукове забезпечення розвитку основних галузей харчової промисловості, створення ефективних технологій та високопродуктивного обладнання для виробництва конкурентоспроможних харчових продуктів високої біологічної цінності. До складу Інституту входить Державне дослідне підприємство, що виробляє бактеріальні закваски і концентрати для молочних підприємств та потреб населення, поживні середовища для мікробіологічних досліджень та промислове обладнання. Основні напрями діяльності: удосконалення існуючих та розроблення нових ресурсо- і енергоощадних технологій переробки сільськогосподарської сировини з отриманням продуктів харчового і технічного призначення; розробка біотехнологій заквашувальних культур для виробництва ферментованих молочних та м'ясних продуктів; контроль якості і сертифікація продукції харчової промисловості; економіка переробної галузі та продовольчих ресурсів.
СИЧЕВСЬКИЙ Микола Петрович
Директор Інституту продовольчих ресурсів, віце-президент консорціуму